CONTACTINFORMATIE

Theater De Tuin
Smidse 1B
3831 NT Leusden

Postbus 65
3830 AB Leusden

Tel. 033-4953107
E-mail: info@theaterdetuin.nl
Contactformulier

Bank: NL14 RABO0123 1961 08
t.n.v. Stichting Theater De Tuin
KvK 41188706 | ANBI status – RSIN 810248189

Het theater is gelegen naast activiteitencentrum De Korf | gratis parkeergelegenheid | bij voorkeur cashless betalen

Theater De Tuin
Smidse 1B
3831 NT Leusden

Postbus 65
3830 AB Leusden

Tel. 033-4953107
E-mail: info@theaterdetuin.nl

Bank: NL14 RABO0123 1961 08
t.n.v. Stichting Theater De Tuin
KvK 41188706 | ANBI status – RSIN 810248189

Het theater is gelegen naast activiteitencentrum De Korf | gratis parkeergelegenheid | bij voorkeur cashless betalen

CONTACTPERSONEN

VoorzitterWim Oebenvoorzitter@theaterdetuin.nl
Secretaris & locatieverhuurSandra Boeijinksecretaris@theaterdetuin.nl
PenningmeesterJos Korverpenningmeester@theaterdetuin.nl
FacilityJaap Weddepohlfacility@theaterdetuin.nl
TechniekRonald Blomtechniek@theaterdetuin.nl
Programmaleider & PRJessica Kroeskeprogrammaleider@theaterdetuin.nl
Coördinator KindertuinAnneke Veelskindertuin@theaterdetuin.nl
WebmasterBart Wicherswebmaster@theaterdetuin.nl

CONTACTFORMULIER

DE TUINGEZANTEN